Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

1 2 3 4 5 6 7
Projektinė veikla ,,Aktyvus menas”

Birželio 15 dieną Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos pradinukams vyko integruota kūno kultūros ir dailės dalykų projektinė veikla ,,Aktyvus menas”. Neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Milda Galdikaitė –Mikašauskienė ir dailės mokytoja Daiva Urniežienė sukvietė visus pradinių klasių mokinius į gimnazijos parką, kad prieš paskutinę mokslo metų popietę praleistų smagiai ir kūrybingai.

INFORMACIJA APIE LAISVĄ BUHALTERIO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia konkursą buhalterio pareigybei užimti.

ARTĖJANT VASAROS SEZONUI – PRIMINIMAS APIE VAIKŲ IR PAAUGLIŲ DARBO REGLAMENTĄ

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad dažniausiai pasitaikantys pažeidimai jaunųjų darbuotojų darbe yra nelegalus darbas, darbo laiko reglamento nepaisymas, neišmokamas darbo užmokestis, netinkamos darbo sąlygos, piktnaudžiavimas jų darbo bei poilsio laiku.

DĖMESIO!

Būsimų Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 1 klasės pradinio ugdymo mokinių tėvų (globėjų) ir Pajūralio skyriaus mokinių ir ugdytinių tėvų (globėjų) dėmesiui, informuojame, kad prašymai į ugdymo įstaigą priimami tik šiuo el. p. gimnazijosrastine@gmail.com iki 2021 m. gegužės 31 d

ŽYGIS SVEIKATOS LABUI

Gegužės 12 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyriaus pradinukai išsiruošė į žygį, skirtą Pasaulinei judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Tik atvykus prie gimnazijos mokinius pasveikino ir atkreipė dėmesį į fizinio aktyvumo stoką ir dėl to kylančias sveikatos problemas, visuomenės sveikatos specialistė Vitalija Zaleckienė ir neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Milda Galdikaitė-Mikašauskienė.

ŠOKIS SVEIKATOS LABUI

Gegužės 12 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos pradinių klasių mokiniai paminėjo Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną. Siekdami atkreipti visuomenės dėmesį į fizinio aktyvumo stoką ir dėl to kylančias sveikatos problemas, neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Milda  Galdikaitė-Mikašauskienė su  pradinukais, gimnazijos kieme sušoko bendrą nuotaikingą šokį. 

INFORMACIJA APIE LAISVĄ DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ŪKIO REIKALAMS PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia konkursą direktoriaus pavaduotojo ūkio reikalams pareigybei užimti.

1 2 3 4 5 6 7