Respublikinis projektas „AUGINKIME VIENI KITUS“

Projekto esmė – savanoriška vyresniųjų klasių mokinių pagalba jaunesniųjų klasių mokiniams ugdymo ir socializacijos procese.

Žalingų įpročių prevencijos programa „ŽINAU IR RENKUOSI“

Daugiausia dėmesio skiriama sveikos gyvensenos propagavimui, aktyvaus laisvalaikio organizavimui, renginiams, žalingų įpročių prevencijai.

Fizinio aktyvumo konkursas „MAMA, TĖTIS IR AŠ“

Konkurse dalyvaus 5-6 klasių mokiniai su savo tėveliais. Konkursą sudarys 2 dalys: viktorina ir linksmos sportinės varžybos. Geriausiai pasirodžiusi šeima dalyvaus kitame konkurso etape Šilalėje.

Vasaros poilsio stovykla

Mokiniai turėjo puikią galimybę turiningai praleisti dalį vasaros atostogų: pakeliauti po gimtąjį kraštą, ilsėjosi prie ežero, plaukė baidarėmis, pramogavo pramogų parke. Stovyklos vadovavo mokytojai Rasa Surblytė ir Aurimas Rupšlaukis.

Mokykla be tabako, mokykla su ateitimi

2012 m. Projekto „ Mokykla be tabako, mokykla su ateitimi“  veikla padėjo formuoti mokinių vertybines nuostatas. Tai ilgas ir nuoseklus darbas, todėl šio uždavinio iš karto nepavyksta atlikti. Jį reikia nuolatos diegti jaunimui.  Mokiniai žiūrėjo filmą apie žalingus įpročius, diskutavo. Gimnazijos savanoriai, „Sniego gniūžtės„ nariai vykdė įdomią bei efektyvią veiklą. Įvairios paskaitos, praktiniai užsiėmimai padėjo labiau suprasti tabako daromą žalą žmogaus organizmui.

Sniego gniūžtė

Jau trečius metus iš eilės mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja tarptautiniame jaunimo judėjime „Sniego gniūžtė“ (vadovė socialinė pedagogė Inga Jokubaitienė).

Piliečio žadintuvas

Projekto „Piliečio žadintuvas“ tikslas – pasitelkiant inovatyvius, pasaulyje pripažintus neformalaus ugdymo metodus (Forumo teatras, Gyvoji biblioteka, Bendraamžių švietimas ir t.t.), ugdyti vaikų gebėjimus identifikuoti aktualias visuomenei ir vietos bendruomenei problemas, suteikti vaikams socialines, pilietines ir komunikacines kompetencijas ir taip skatinti savanorystę.

Vasaros poilsio stovykloa

Vaikų ir jaunimos vasaros poilsio programa „Keliauk, pažink, pramogauk“ buvo įgyvendinama Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje dviem pamainom: I pamaina 2012 m. birželio 25 d. – liepos 4 d. vadovė mokytoja Ilona Česaitienė, II pamaina – 2012 m. birželio 26 d. – liepos 4 d. vadovė mokytoja Rasa Surblytė.