Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

,,MAMA, TĖTIS IR AŠ“

Keletą metų iš eilės yra rašomas sveikatinimo projektas Lėtinių neinfekcinių ligų profilaktikos ir kontrolės bei sveikatos palaikymo ir stiprinimo 2014-2018 metų programa ,,MAMA, TĖTIS IR AŠ“.  Projekto tikslas  - skatinti tėvus kartu su vaikais įdomiai ir turiningai leisti laisvalaikį prisimenant sveiką gyvenimo būdą.

Todėl 2016 m. Spalio 26 d. gimnazijoje vyko Viktorina- protmūšis ,,Mama, tėtis ir aš – mes jėga...“, kurioje dalyvavo 5-6 klasių mokiniai ir jų tėveliai. Dalyviai pasiskirstė į penkias komandas: „Obuoliukai sveikuoliukai“, „Smegenistai“, „Sveiki ir stiprūs“, „Auksinis penketukas“ ir „Panteros“. Atsakinėdami į klausimus jie gilino sveikos gyvensenos žinias.

Po viktorinos, aktyviai nusiteikę mokiniai ir jų tėveliai, dalyvavo linksmose sportinėse rungtyse sporto salėje. Gerų emocijų netrūko.

Džiugina tai, kad 5- 6 klasių mokiniai ir jų tėveliai tikrai žino kaip gyventi sveikiau, svarbiausia ir toliau eiti sveikatos gerinimo keliu.