Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

,,Sveikatos ABC“

Gimnazijoje  vykdoma  Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialioji alkoholio, tabako, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės 2014-2018 metų programa ,,Žinau, renkuosi“.  Programos tikslas- ugdyti mokinių valią, atsakomybę, stiprinti ne tik sveikatą, bet ir vaiko asmenybės atsparumą žalingiems įpročiams.

 2016 m. rugsėjo 30 d.  popietė ,,Sveikatos ABC“ subūrė 5-6 klasių mokinius, jų komandas, kurios varžėsi „Sveikatos protmūšyje“. IV bg klasės mokinė Emilija Jančauskaitė priminė mokiniams sveikos mitybos ir gyvensenos rekomendacijas pagal  ,,Maisto pasirinkimo piramidę“.  Mokiniai dalyvavo proto mūšyje, kuriame demonstravo ne vien savo žinias, bet rodė įvairius akių pratimus, žaidė žaidimą ,,Šilta, šalta“, kurį parengė IVbg  klasės mokinės Radvilė Būdvytytė  ir Santa Navardauskaitė.  Palaikymo komandos spėjo mįsles.

Smagiai praleistas laikas vienijo klasių vaikus, suteikė sveikos gyvensenos žinių bei leido išbandyti jėgas konkuruojant. Sveikiname 5-6 klasių mokinių komandas. Kaip ir dera, nugalėjo-DRAUGYSTĖ.

socialinė pedagogė  metodininkė Aušra Jančauskienė