„Jaunieji šauliai“ – Lietuvos kariuomenės paplūdimio tinklinio čempionai ir prizininkai

Birželio 3 - 4 dienomis LDK Kęstučio 7 rinktinės Kvėdarnos  1 –jo  būrio „Jaunieji šauliai“:  Rimantė Norkutė, Karolina Petkutė, Gabrielė Petkutė, Jurgita Petkutė, Karolis Rimkus, Vilius Grikšas, Daumantas Katinas ir Mantas Vyštartas,  dalyvavo Lietuvos kariuomenės paplūdimio tinklinio čempionato finalinėse varžybose Kaune. Nei tolimas kelias, nei 27 laipsnių karštis Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos III-IV gimnazinių klasių mokiniams nesutrukdė džiaugtis rungtynėmis bei savo pasiekimais.

Renginyje dalyvavo 7 merginų komandos. Stipriausios turėjo įveikti visas, kurias lėmė  varžybų dviejų minusų sistema. Kaip sekėsi mūsų  „Jaunosioms šaulėms“? Jos nesuklupo - įveikė visas varžoves ir po atkaklios finalinės dvikovos antrus metus iš eilės kvėdarniškės parsivežė aukščiausius apdovanojimus. Nugalėtojų taurė atiteko Rimantės  ir Karolinos porai, būtent jos pasipuošė aukso medaliais. Šypsojosi ir Jurgita  su Gabriele, nes joms atiteko sidabras.

Vaikinams teko didesnis išbandymas. 34 komandos turėjo dalyvauti atrankinėse varžybose. Jos  buvo suskirstytos į 4 pogrupius, o iš kiekvieno pogrupio tik 4 geriausios poros pateko dalyvauti į finalines varžybas. Vilius Grikšas ir Karolis Rimkus bei Mantas Vyštartas ir Daumantas Katinas šią atranką įveikė sėkmingai ir pateko į finalines varžybas.

Pirmą varžybų dieną mūsų vaikinai sužaidė po 3 varžybas. Vilius ir Karolis, laimėję visas varžybas, pateko į pusfinalį. Mantui su Daumantu kelias į geidžiamą finalą buvo kiek ilgesnis: kadangi trečias varžybas jie pralaimėjo Vytenio BPLB I komandai, tad kitą dieną kovojo su Logistikos Valdyba, tačiau priešininkus įveikė ir į pusfinalį pateko. Pusfinalio varžybos vyko tarp dviejų LŠS komandų, kurias laimėjo Vilius ir Karolis. Varžybas dėl  III vietos po atkaklios ir varginančio kovos  2:1 laimėjo Vytenio BPLB II komanda, tad Mantui ir Daumantui teko tenkintis 4 vieta. Finale susitiko tos pačios, kaip ir praėjusiais metais, komandos. Šiemet Vytenio BPLB I komandai pavyko pasiekti revanšą, o Vilius ir Karolis pasipuošė sidabro medaliais.

Dėkojame Lietuvos Šaulių Sąjungai už suteiktą galimybę dalyvauti Lietuvos kariuomenės čempionate.

LDK Kęstučio 7 rinktinės Kvėdarnos  1-ojo„Jaunųjų šaulių“ būrio vadas Rimantas Grikšas