Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

„Jaunieji Šauliai“ – Tėvynės gynėjų žaidynių prizininkai

Rugsėjo 11 dieną Kaune vyko Tėvynės gynėjų žaidynės. Jose dalyvavo visų Lietuvos statutinių organizacijų  (kariuomenės, policijos, pasienio, priešgaisrinio gelbėjimo tarnybos, vadovybės apsaugos departamento, kalėjimų departamento, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos) pareigūnai.Lietuvos Šaulių sąjungai atstovavo Kvėdarnos 1 – ojo būrio „Jaunieji šauliai“ - paplūdimio tinklininkai Vilius Grikšas, Rimantė Norkutė, Karolina Petkutė, Karolis Rimkus. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazistai ir šįkart į namus grįžo su medaliais.

Pirmose varžybose merginos Rimantė ir Karolina  susitiko su Policijos departamento pirma komanda. Po lygios kovos mūsų tinklininkės turėjo pripažinti jų pranašumą, bet kovoje dėl trečios vietos jos nesunkiai įveikė Karo Akademijos komandą, tad pasipuošė bronzos medaliais.

Vaikiniai taip pat puikiai startavo. Karolis ir Vilius  pirmose dviejose varžybose nesunkiai vienodu rezultatu 2 : 0 įveikė pasienio ir policijos departamento 1 – ąją  komandą, tad pateko į pusfinalio varžybas. Ten  laukė dvikova su jau pažįstama Lietuvos kariuomenės komanda. Kariškiai degė noru laimėti, juk kvėdarniškiams buvo pralošę kariuomenės čempionato finale, ir ką gi - jiems pavyko išplėšti pergalę. Mūsų „Jaunieji šauliai“ dėl trečios vietos susitiko su antrąja šaulių komanda iš Telšių ir nesunkiai ją nugalėjo, tad, kaip ir merginos, Tėvynės gynėjų žaidynėse, iškovojo bronzos medalius.

Sveikiname žaidynių prizininkus.

„Jaunoji šaulė“ Rimantė Norkutė

Data: 2015-09-17