Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

„LIETUVOS 100-METĮ PASITINKANT“ – PROTŲ MŪŠIŲ MARATONAS, SUVIENIJĘS ŽMONES MYLINČIUS LIETUVĄ BEI SAVO KRAŠTĄ

Šio renginio idėja kilo mums, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinių komiteto nariams. Ilgai svarstėme, kaip išradingiau paminėti mūsų valstybės šimtmetį ir galiausiai nutarėme, kad turime susivienyti bei plėsti žinias apie mūsų šalį.

Džiaugiamės, kad sulaukėme didelio žmonių susidomėjimo mūsų renginiu – užsiregistravo net 12 komandų. O tai daugiau nei 60 žmonių! Kadangi mūsų miestelis tikrai nėra didelis, toks skaičius labai mus džiugino.

Net tris vasario mėnesio vakarus rinkomės į proto mūšius pasitikrinti savo žinias, o jei ko nežinojome – tai sužinojome.

Dabar galime drąsiai teigti, kad renginys labai sėkmingas, pranoko visus mūsų lūkesčius.  Svarbiausia, jog dalyviams labai patiko, kad jie galėjo prisidėti prie valstybės šimtmečio paminėjimo, sužinojo dar negirdėtų faktų apie savo šalį bei visi kartu puikiai praleido laiką ir dar labiau pamilo Lietuvą.

                                                Ugnė Košinskaitė, gimnazijos mokinių prezidentė