Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

ABITURIENTAMS NUSKAMBĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS

Gegužės 23 d. 65-osios laidos abiturientams į pamokas kviečiantis skambutis nuskambėjo paskutinį kartą. Paskutinio skambučio šventė prasidėjo šv. Mišiomis Kvėdarnos Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje. Grįžtančius iš bažnyčios abiturientus lydėjo mūsų gimnazijos mažiausieji, penktokai, o mokyklos kieme iškilmingai pasitiko nuo kitų metų liksiantys vyriausieji jos šeimininkai – trečiokai gimnazistai.

Šventinę dieną 57 gimnaziją baigiančius ketvirtokus aidintis skambutis kvietė į jau paskutines pamokas mokykloje, kurių metu atsisveikinti su nerūpestinga vaikyste ragino penktokai (auklėtoja R. Galbogytė) ir su paskutiniais palinkėjimais palydėjo į suaugusiųjų gyvenimą abiturientų auklėtojos (V. Grygalienė ir V. Markvat - Ežerinskė).

Gimnazijos aktų salėje abiturientus pasitiko gausiai susirinkę mokytojai, tėvai, draugai ir kiti šventės svečiai. Jautrūs sveikinimo žodžiai paliekančiuosius mokyklą ne tik džiugino, bet ir jaudino. Ketvirtokus gimnazistus pasveikino gimnazijos direktorė Loreta Pociuvienė, šventinius sveikinimus gimnazijos abiturientams Paskutinio skambučio proga perdavė Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, sveikinimo žodį tarė dalyvavę svečiai: Šilalės rajono savivaldybės vicemeras Valdemaras Jasevičius, Kvėdarnos seniūnijos seniūnas Aivaras Dobilas, Žadeikių seniūnijos seniūnas Faustas Meiženis, Kvėdarnos Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios klebonas Edgaras Petkevičius. Su abiturientais  nuoširdžiai atsisveikino lankytų būrelių vadovai ir nariai, pagerbti Jaunieji šauliai, Jaunieji maltiečiai, gimnazijos sportininkai, su mokykla atsisveikinantiems ketvirtokams gimnazistams šokį dovanojo jaunosios šokėjos (vadovė L. Ivanauskaitė - Bertašienė).

Šventinę programą parengė ir renginį vedė trečių gimnazijos klasių mokiniai (auklėtojos E. Spudienė ir G. Pameditienė), programėle džiugino penktokai, padėkos žodžius tėvams, mokytojams bei klasių auklėtojams, mažiesiems penktokams už vestą pamoką ir trečiokams gimnazistams  už šventės organizavimą tarė abiturientai.

Paskutiniu šventės akcentu tapo bendra abiturientų nuotrauka gimnazijos kieme ir paleistos skristi į tolį svajonės.

Tegul jos būtinai išsipildo, mieli abiturientai!

Ingrida Vaičiuvienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui