Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Atvirų durų diena būsimiems pareigūnams

Kaip ir kiekvienais metais, artėjant priėmimo į aukštąsias ir profesines švietimo įstaigas laikotarpiui, Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kviečia mokinius į atvirų durų dieną, taip skatindami nepamiršti policininko profesijos. Mūsų mokyklos mokiniai, vis dar svarstantys, kokią būsimą profesiją pasirinkti kartu su mokytoja Lina Ivanauskaite-Bertašiene kovo 20-ą dieną nusprendė pasinaudoti puikiai galimybe ir sudalyvavo šioje dienoje.

Visi turėjo puikią galimybę iš arčiau susipažinti su policininko profesija ir daugiau sužinoti apie policijos darbo veiklos specifiką, apie pareigūnų profesinio rengimo procesą. Plačiau apie pareigūno profesiją pasakojo ne tik Tauragės apskrities vyriausio policijos komisariato pareigūnai, bet ir atstovai iš Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimo centro, Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Lietuvos policijos mokyklos bei Mykolo Romerio universiteto.

Ugnė Košinskaitė, II bg klasės mokinė