Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

ATVIRŲ DURŲ DIENA TAURAGĖS POLICIJOS KOMISARIATE

Balandžio 10 d. mokiniai, vis dar svarstantys ar dvejojantys, kokią būsimą profesiją pasirinkti, buvo kviečiami atvykti į Atvirų durų dieną Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

Mokiniai turėjo puikią galimybę iš arčiau susipažinti su policininko profesija ir daugiau sužinoti apie policijos darbo veiklos specifiką, apie pareigūnų profesinio rengimo procesą. Taip pat buvo pristatytas tarnybinis policijos transportas ir specialiosios priemonės.

 Mokiniams aktualią informaciją pristatė Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinė ,,Aras“, Lietuvos policijos mokyklos, Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Mykolo Romerio universiteto atstovai. Viena iš Mykolo Riomerio universiteto atstovių buvo ir mūsų gimnazijos buvusi mokinė Karolina Šerpetauskaitė.

 Socialinė pedagogė Lina Ivanauskaitė-Bertašienė