Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

AUŠROS TUBUTYTĖS DARBAI LIETUVOJE ORGANIZUOJAMOSE PARODOSE

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje dar pavasarį nuskambėjo džiugi žinia, kad respublikinėje XXI Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje ketvirta vieta atiteko IIIag klasės mokinei Aušrai Tubutytei. Tai puikus pasiekimas – juk tik nuvykusiai teko konkuruoti su 8–12 klasių mokiniais, susirinkusiais iš daugiau nei 70 visų Lietuvos regionų mokyklų. Tema - „Lietuvos dvarų istorijos“: šiųmetės olimpiada buvo skirta 2015 m. plačiai visoje Lietuvoje pažymimai Mykolo Kleopo Oginskio 250-ųjų gimimo metinių sukakčiai, tad jaunieji dailininkai vaizdavo žinomas šalies dvarvietes, kūrė poetines vizijas apie praeities dvarų gyvenimą, jų šeimininkus, aplinką ir dvasią.

Tai puikus pasiekimas – juk tik nuvykusiai teko konkuruoti su 8–12 klasių mokiniais, susirinkusiais iš daugiau nei 70 visų Lietuvos regionų mokyklų. Tema - „Lietuvos dvarų istorijos“: šiųmetės olimpiada buvo skirta 2015 m. plačiai visoje Lietuvoje pažymimai Mykolo Kleopo Oginskio 250-ųjų gimimo metinių sukakčiai, tad jaunieji dailininkai vaizdavo žinomas šalies dvarvietes, kūrė poetines vizijas apie praeities dvarų gyvenimą, jų šeimininkus, aplinką ir dvasią.

Ligita Budriuvienė

V.Urbio, IVbg klasės mokinio,  nuotrauka

Data: 2015-09-25