Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

DIDŽIAUSIA NUOTOLINĖ PAMOKA „MOKONOMIKA“, GIMNAZIJOJE!

Kovo 9 dieną, vyko jau trečioji didžiausia nuotolinė pamoka „MOKONOMIKA“. Joje dalyvavo ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 8a, 8b, IIag, IIbg klasių mokiniai. Pirmiausiai mokinai išklausė šveitimo, mokslo ir sporto ministrės J. Šiugždinienės sveikinimą.

Po sveikinimo, pamokos koordinatoriai priminė, kad mokiniai gali pasirinkti kokias pamokas nori išklausyti. 8a ir 8b klasės mokinai dalyvavo pamokoje, kurioje išklausė Lietuvos moksleivių robotikos komandos „Lituanica X“ pranešimą, tema „Nuo robotikos varžybų iki naujausių technologijų – Lietuvos moksleivių kelias į inžinerijos ateitį“ ir dr. G. Dudos pranešimą „Kas tie virusai ir kam jų reikia?“. IIag ir IIbg mokiniai dalyvavo pamokose, kuriose išklausė Š. Ledo pranešimą „(Prisi)žaidėme: auganti žaidimų industrija ir kokių kūrėjų jai reikės ateityje“, G. Ilekytės pranešimą „Klimato kaitos įtaka ekonomikai“ ir L. Žemaitytės - Kirkman & startuoliai pranešimą „Ką valgysime, kur gyvensime ir kaip mokysimės ateityje?“. Tikiuosi išgirstos žinios privertė mokinius susimastyti ir į kai kuriuos dalykus pažvelgti iš kitos pusės.

Matematikos, ekonomikos ir verslumo mokytoja metodininkė Rasa Surblytė