Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

EDUKACIJA KALVYSTĖS MUZIEJUJE

Spalio 17 d. Iag ir Ibg klasių mokiniai, kartu su mokytojomis Vitalija Navickiene ir Irena Budginiene keliavome į edukacinį užsiėmimą „Nepažintoji baltų kultūra“. Tai dar viena veikla, įgyvendinant projektą „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“.

Trečiadienį pamokos vyko netradicinėje aplinkoje - Kalvystės muziejuje Klaipėdoje. Mokiniai susipažino su baltų papuošalais, atsakinėjo į klausimus, už teisingus atsakymus rinko taškus. Laimėtoja Gabrielė Jukniūtė buvo apdovanota pakabuku.

Galėjome apžiūrėti ir susipažinti su įvairiais brangakmeniais, kuriuos perdavėme vienas kitam. Vėliau kiekvienas norintis gavo dovanų po žiedą, o mokytojos dar ir apyrankes. Apžiūrėję baltų kalvystės paveldo dirbinius ir pasipildę žinių bagažą keliavome atgal į mokyklą. Netradicinė pamoka praėjo turiningai, smagiai bei lengviau nei įprastai.

                                                                                  Ibg klasės mokinė Emilija Petkutė