Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

FIZINIO AKTYVUMO KONKURSAS „MAMA, TĖTIS IR AŠ“

Lapkričio 28 d. į gimnaziją rinkosi 5-6 klasių mokinių tėvai. Jie kartu su savo vaikais dalyvavo fizinio aktyvumo konkurse „Mama, tėtis ir aš“, kurį finansuoja Šilalės r. savivaldybė.  Vaikai, kurie negalėjo ateiti su savo tėveliais, į konkursą pasikvietė savo seses, dėdę, tetą.

Konkursą sudarė dvi dalys: viktorina ir sportinės rungtys.

Pirmoji užduotis, kuri laukė komandų – tai komandos pavadinimo pasirinkimas. Komandų nariai pasirodė gana šmaikštūs ir išradingi. Komandos pasivadino: „Riešutėliai“, „Mergaičiukės“, „Šypsenos“, „Spartuoliai“, „Barzda!“„ Bananiukai“ ir kt. 

Viktorinos metu komandų nariai pasitikrino savo žinias spręsdami testą apie sveiką mitybą, po to dėliojo žodžius iš pabirusių raidžių, galvojo sveikus maisto produktus iš žodyje „Sveikata“ esančių raidžių. Tarp komandų vyko įnirtinga kova, tačiau dar „karščiau“ pasidarė sporto salėje. Kūno kultūros mokytojai   Ilona ir Kęstutis Česaičiai surengė linksmąsias varžybas. Komandų nariams teko badmintono raketėmis mušinėti balionus, visiems komandos nariams kartu pernešti 4 didelius ir 1 mažą kamuoliuką. Daug susitelkimo ir išmonės pareikalavo rungtis visiems nariams stovint ant audeklo ir nenulipus nuo jo, jį apversti, svarbu buvo neskubėti atliekant užduotį su degančiomis žvakutėmis.

Komisijos nariams suskaičiavus balus, III-ąją vietą užėmė 5 klasės mokinys Dovydas Kuizinas su mama, II-ąją penktokė Miglė Vydmantaitė su mama, o I-ąja vietą 6 klasės mokinė Valentina Jurgilaitė su mama.