Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

GEGUŽĖS MĖNUO – RENGINIŲ IR SUSITIKIMŲ SU ĮDOMIAIS ŽMONĖMIS MĖNUO

Štai, praėjusį ketvirtadienį (gegužės 12 d.) gimnazijoje lankėsi Aplinkos viceministras Linas Jonauskas, Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Šilalės r. agentūros vedėjasAntanas Leščiauskas, Žemės ūkio  vicemistras Albinas Ežerskis ir kiti svečiai. Išklausėme paskaitą intriguojančiu pavadinimu: „Gamtos žudikai“. Kas gi tie žudikai? Su kokias sunkumais tenka susidurti tiems, kurie atsakingi už augmenijos ir gyvūnijos gausėjimą bei išlikimą? Kaip kovojama su brakonieriais? Ar naujas pareigūnų darbo režimas – būdravimas- duoda rezultatų? Kokie jie? Kokie saugomi rezervatai ir draustiniai? Kam jie reikalingi? Taigi, kalbėta apie šiuos ir kitus gamtosauginius aktualius klausimus. Susitikimo pabaigoje kiekvienas turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje. Rezultatai bus paskelbti vėliau. Galbūt tarp mūsų gimnazijos mokinių atsiras įsteigto prizo laimėtojas?