Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Gerosios patirties sklaida

Lapkričio 23 dieną Plungės Akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla organizavo respublikinę metodinę – praktinę konferenciją „Ugdymo turinio integravimo galimybės ugdymo kokybės gerinimui“. Konferencijoje dalyvavo mokytojai iš Plungės Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos bei „Saulės“ gimnazijos, Šilalės raj. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos, Akmenės r. Akmenės gimnazijos, Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos bei Gedminų progimnazijos, Telšių „Džiugo“ gimnazijos bei „Ateities“ progimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos, Vilniaus A. Vienuolio progimnazijos.

Šioje konferencijoje Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai atstovavo matematikos mokytoja metodininkė Rasa Surblytė. Mokytoja skaitė pranešimą tema „Matematikos integracija su kitais mokomaisiais dalykais“. Mokytojos pranešimas buvo įvertintas puikiai, kolegos domėjosi, klausė, konsultavosi.

Mokytoja iš konferencijos grįžo pilna įspūdžių ir naujų idėjų, kaip paįvairinti savo pamokas.