Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Gerosios patirties sklaida

Balandžio 23 dieną Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija organizavo respublikinę mokslinę konferenciją „Etnokultūros apraiškos ir integracija šiuolaikinėje pamokoje“. Konferencijoje dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš  Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos, Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos, Tauragės r. Žygaičių gimnazijos bei pranešėjai iš Telšių vyskupo V. Borisevičiaus kunigų seminarijos ir Šilalės V. Statkevičiaus muziejaus.

Šioje konferencijoje Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai atstovavo matematikos mokytoja metodininkė Rasa Surblytė. Mokytoja skaitė pranešimą tema „Matematika lietuvių liaudies raštuose“. Mokytojos pranešimas buvo įvertintas puikiai, kolegos domėjosi, klausė.

Mokytoja Rasa iš konferencijos grįžo pilna įspūdžiu ir naujų idėjų, kaip paįvairinti savo vedamas pamokas.