Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Gerosios patirties sklaida

Balandžio 30 dieną Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazija organizavo respublikinę gamtos ir tiksliųjų mokslų konferenciją „Tiriamieji darbai – sėkmės ir pažinimo džiaugsmas“. Konferencijoje dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos, Klaipėdos r. Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos, Pagėgių sav. Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijos.

Šioje konferencijoje Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai atstovavo matematikos mokytoja metodininkė Rasa Surblytė ir IT mokytoja metodininkė Audronė Toleikienė. Mokytojos pristatė stendinį pranešimą tema „Du miesteliai – dvi šventovės. Panašumai ir skirtumai“.

Mokytojos iš konferencijos grįžo pilnos įspūdžių ir naujų idėjų.