Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Gerosios patirties sklaida

Lapkričio 16 dieną Kretingos Simono Daukanto progimnazija kartu su partneriu Kretingos rajono švietimo centru organizavo tarptautinė teorinę – praktinę konferenciją „Sėkmingos integracijos į ugdymo turinį faktoriai ir geroji patirtis“. Konferencijoje dalyvavo mokytojai iš Kretingos Simono Daukanto progimnazijos, Šilalės raj. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos,  Palangos Valdo Jurgučio pagrindinės mokyklos, Klaipėdos Vydūno gimnazijos, Skuodo raj. Mosėdžio gimnazijos, Kretingos Marijono Daujato pagrindinės mokyklos, Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos. Taip pat buvo nutiestas vaizdo tiltas su Izraelio Smadar mokykla, kurio metu gerąją patirtimi dalijosi D. Sakal, lietuvių bendruomenės „Nerija“ tarybos narė, šokių kolektyvo „Vija“ vadovė.

Šioje konferencijoje Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai atstovavo IT mokytoja metodininkė Audronė Toleikienė ir matematikos mokytoja metodininkė Rasa Surblytė. Mokytojos skaitė pranešimą tema „Veikla kitoje aplinkoje – klasė be sienų – Lopaičių piliakalnio turtai“. Mokytojų pranešimas buvo įvertintas puikiai, kolegos domėjosi, klausė, konsultavosi.

Mokytojos iš konferencijos grįžo pilnos įspūdžiu ir naujų idėjų, kaip paįvairinti savo pamokas.