Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

GIMNAZIJOJE – „MUZIEJUS ANT RATŲ“

Spalio 1-ąją į gimnazijoje pristatyta Laikrodžių muziejaus paroda „Muziejus ant ratų“.  Paroda skirta supažindinti su ryškiausiais laikrodžių korpusų pokyčiais keičiantis epochoms pasitelkiant svarbiausius pojūčius: regą, lytėjimą, klausą bei uoslę.

Klaipėdos Laikrodžių muziejaus darbuotoja Agnė Jonikaitė parodos atidarymo metu akcentavo, kad atvežtu interaktyviu stendu tris savaites galės naudotis mokytojai vesdami įvairių dalykų pamokas. Tai puiki priemonė mokiniams savarankiškai susipažinti su laikrodžių raida, įvairiais faktais.

Po parodos atidarymo muziejaus darbuotojos vedė edukacinius užsiėmimus: 7b klasė gamino laikrodžius, 6b klasės mokiniai susipažino su senoviniais laiko matavimo būdais, o Ibg klasės mokiniai - bibliotekoje bandė išnarplioti meno pinkles.

Dėkojame Laikrodžių muziejaus edukatorėms už puikią progą susipažinti su jų muziejumi, organizuojamomis veiklomis ir tikimės, kad tai paskatins mokinius nuvykti į Laikrodžių muziejų Klaipėdoje.