Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

GIMNAZIJOJE SURENGTI KALĖDINIAI TINKLINIO IR KREPŠINIO TURNYRAI

Gruodžio 15-16 d. gimnazijoje kūno kultūros mokytojai  Ilona ir Kęstutis Česaičiai surengė Kalėdinius krepšinio ir tinklinio turnyrus. Žaisdami tinklinį savo jėgas išbandė 7 komandos. Nugalėtojais tapo komanda „Dar nenugalėti“, kurią sudarė Mindaugas Katinas, Rokas Stancelis, Lukas Česaitis ir Gabrielė Jurgutytė. Antrąją vietą užėmė komanda „Mitas“ (Paulius Šerpetauskas, Lukas Rumšas, Nedas Lekavičius ir Eliziejus Capas), o komanda „Kaimiečiai“ (Rokas Audinis, Osvaldas Rimkus, Martynas Lekavičius, Jokūbas Kerpė) liko treti.

Kalėdiniame krepšinio turnyre varžėsi  10 komandų.  Komanda „Bulvedžiai“ užėmė I-ąją vietą. Šią komandą sudarė Tomas Juknys, Rokas Stancelis ir Rokas Audinis. Antrąją vietą laimėjo komanda „Bulvediniai“ (nariai: Osvaldas Rimkus, Jokūbas Kerpė ir Martynas Lekavičius), trečiąją – komanda „8b“(nariai: Mindaugas Katinas, Aivaras Mikutis ir Jonas Katauskas).

Smagu, kad mokiniai noriai ir aktyviai dalyvauja sportiniuose renginiuose. Nuoširdžiai dėkojame mokytojams Ilonai ir Kęstučiui už turnyrų organizavimą bei suteiktą galimybę besidomintiems sportu mokiniams išbandyti savo jėgas.