Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

GIMNAZIJOJE VĖL VYKO MATEMATIKŲ VARŽYTUVĖS

Gruodžio 15 d. gimnazijoje vyko tradicinės Matematikų varžytuvės. Jaunieji matematikai iš mūsų ir aplinkinių rajonų vienuoliktąjį kartą atvyko pasitikrinti savo žinias. Užduotis parengė Šiaulių universiteto dėstytojai.

Po meninės programos, Šiaulių universiteto Technologijos, fizinių ir biomedicinos mokslų  fakulteto dekano prof. dr. Dariaus Šiaučiūno, gimnazijos direktorės Loretos Pociuvienės sveikinimų,  mokiniai kabinetuose sprendė uždavinius, o matematikos mokytoja ekspertė Petrė Valda Grebeničenkaitė su matematikos mokytojais dalijosi gerąja patirtimi. Išsprendę uždavinius, mokiniai gilino žinias apie kompiuterinį maketavimą, kurias perteikė Šiaulių universiteto docentas  dr.  Sergėjus Rimovskis.

Suskaičiavus jaunųjų matematikų rezultatus, paaiškėjo, kad I-ąją vietą ir Šiaulių universiteto Rektoriaus taurę laimėjo Tauragės „Versmės“ gimnazijos komanda, II-III-iąsias vietas, surinkusios po vienodą balų skaičių, pasidalijo Plungės „Saulės“ gimnazijos bei Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos komandos. Geriausiai iš Šilalės rajono komandų pasirodė Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos komanda. Ji apdovanota buvusio mūsų gimnazijos mokinio Sauliaus Stropaus įsteigta taure. Padėkomis apdovanoti ir geriausiai varžytuvėse uždavinius išsprendę gimnazistai.

Po ilgos ir sunkios dienos varžytuvių dalyviai išsiskirstė namo, vildamiesi kitąmet vėl susitikti mūsų gimnazijoje.

                      Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio  puikaus renginio organizavimo.