Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Gimnazijos atstovė - viešojo kalbėjimo mokymuose jaunimui "Stories of changes" 2019

Pirmajame British Council Lithuania ir DofE Lietuva organizuotame viešojo kalbėjimo mokymų etape dalyvavo ir mūsų gimnazijos IIag klasės mokinė, Dofe programos bendruomenės narė, Samanta Petrauskaitė. Mokymai vyko  Vilniuje 2019m. sausio 18d. – 20d., ir  praktiniai 3 dienų mokymai Vilniuje vasario 15d. - 17d. 

Po mokymų Samanta pasidalino savo mintimis apie naujai įgytą patirtį: „Šie mokymai paliko tikrai ne mažą įspūdį. Sužinojau ir išmokau daugybę naujų dalykų, kurie man pravers ateityje. Lektoriai mus mokė viešojo kalbėjimo meno, balsą lavinančių pratimų, bei patarė, kaip teisingai atsirinkti informaciją, ugdė komandinio darbo įgūdžius bei gebėjimą atrasti geriausią sprendimą. Be to, smagiai ir prasmingai leidome laiką žaisdami įvairiausius žaidimus ir dalyvaudami protmūšiuose. Be abejo, susipažinau su naujais žmonėmis, su kuriais nenutrūkstamai palaikau ryšį. Tai ypač praplėtė mano akiratį, kadangi sužinojau, kas vyksta kitose mokyklose, kas šiam jaunimui yra aktualu. Nekantrauju antro etapo, kuomet vėl su visais susitiksiu, tačiau per šį laiko tarpą turiu užduotį - paruošti savo kalbą ir išmokti ją papasakoti viešai. Todėl begalo džiaugiuosi patekusi į šiuos mokymus, nes tai praplėtė draugų ratą, suteikė patirties bei paskatino siekti daugiau.“

Šaunu, kad mūsų gimnazijoje yra mokinių, kurie nori mokytis ir tobulėti už gimnazijos ribų.

 Dofė programos koordinatorė gimnazijoje mokytoja Rasa Surblytė