Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Gimnazijos atstovė - viešojo kalbėjimo mokymuose jaunimui "Stories of changes" 2020

Rugsėjo 18-20 d. Trakų r. vyko Britų tarybos ir DofE Lietuva organizuoti viešojo kalbėjimo mokymai jaunimui „Stories of Changes“. Juos dalyvavo ir mūsų gimnazijos IIIag klasės mokinė, Dofe programos bendruomenės narė, Gustė Stanišauskaitė. Mokymai vyks dar  spalio 9-11d.  ir lapkričio 28-29 d.

Atvykę iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių, jauni žmonės susipažino per įvairius smagius ir interaktyvius žaidimus, vėliau rinkosi temas, kuriomis norėtų pasidomėti plačiau ir rengti kalbas, aptarė informacijos paieškos ir atrankos svarbiausius momentus, istorijos pasakojimo meno subtilybes ir kodėl vis labiau svarbu mokėti pasakoti istoriją, kaip tai daryti, kad ir kitiems būtų įdomu. Žinoma, aktorės Elžbietos Latėnaitės improvizacijos mokymai buvo vyšnia ant torto!

Šaunu, kad mūsų gimnazijoje yra mokinių, kurie nori mokytis ir tobulėti už gimnazijos ribų. Džiaugiamės Guste ir linkime sėkmės mokymų tęstinume.

Dofė programos koordinatorė/vadovė gimnazijoje mokytoja Rasa Surblytė