Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Gimnazijos atstovės nuotolinėje stovykloje „Challenge the challenge Junior“!

Šių metų lapkričio 11 d. keturi Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos mokiniai: Rugilė Norbutaitė (7a klasė), Lukrecija Rimkutė (7a klasė), Simas Navardauskas (7a klasė) ir Gabija Pamedidytė (6a klasė) dalyvavo 5-8 klasių mokiniams organizuotoje „accelerator_x junior“ inovacijų ir verslumo nuotolinėje stovykloje „Challenge the challenge Junior“!. Stovykloje mokiniai sprendė socialines problemas, kūrė verslo idėjas ir ruošė pristatymus investuotojams.

Stovyklos metu Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos komanda „Komanda A“ pasirinko spręsti šiukšlių mažinimo problemą. Buvo sugalvotas produktas – užrašų knygutė iš perdirbto popieriaus, kuris padėtų sumažinti išmetamų šiukšlių kiekį. Kūrybinis procesas pats smagiausias. Bet komandą buvo atkali ir įveikė išsikeltą iššūkį. Sunkiausia buvo laukti stovyklos rezultatų – kam atiteks organizatorių parama kuriant Jaunąją bendrovę.
Po visų komandų verslo idėjų pristatymo investuotojams laukė renginio organizatorių baigiamasis žodis – kuriame buvo įvardintos komandos labiausiai sudominusios investuotojus. Tarp išvardintų komandų pateko ir mūsų gimnazijos komanda „Komanda A“.
Dabar „Komandos A“ laukai dideli darbai – įgyvendinti savo idėja, kad „mintis taptu kūnu“. Lauksime kuo didžiausios palaikymo iš gimnazijos bendruomenės.

Matematikos mokytoja metodininkė Rasa Surblytė