Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

GIMNAZIJOS BENDRUOMENĘ SUJUDINO LIAUDIES ŠOKIAI

Antradienį (balandžio 4 d.) mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Visa mokykla šoka“. Šilalės r. sav. kultūros centro jaunimo folkloro ansamblio „Gers smuoks“ (vadovės Irmina Kėblienė, Jolanta Kažukauskienė, Ilona Raudonienė) bei Šilalės mokyklų - Simono Gaudėšiaus gimnazijos ir Dariaus ir Girėno progimnazijos - neformaliojo mokinių švietimo „Etnokultūros studija“ (vadovė Irmina Kėblienė) mokiniai atvykę į gimnaziją mokė žaisti senovinius liaudies žaidimus, supažindino su folklorinio festivalio „Patrepsynė“ šokiais. Į folklorinių šokių sūkurį linksmai įsiliejo ir mūsų gimnazijos mokiniai. 

Direktorę laikinai pavaduojanti, direktorės pavaduotoja ugdymui Virginija Vyšniauskienė pasirašė ant projekto „Visa mokykla šoka“ bei „Visa Šilalė šoka“ logotipais papuošto kultūros centro autobusiuko.

Dėkojame svečiams, kad sudarė galimybę pašokti  liaudies šokius ir suteikė daug teigiamų emocijų.