Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Gimnazijos komanda konkurse „IŠMINČIUS 2019“

Š. m. lapkričio 28 dieną, Klaipėdos Valstybinės kolegijos, Verslo fakulteto, Finansų ir apskaitos katedroje, vyko konkursas „IŠMINČIUS 2019“. Konkursas buvo skirtas mokiniams ir studentams neabejingiems matematikai, statistikai bei ekonomikos mokslams. Konkurse dalyvavo 18 komandų iš Alytaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos kolegijų bei Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Gargždų, Veiviržėnų, Priekulės ir Kvėdarnos gimnazijų. Šiame konkurse Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos garbę gynė Budrius Faustas (IIag), Samanta Petrauskaitė (IIIag), Jančiauskaitė Irmantė (IIIbg) ir Gečas Augustinas (IIIag). Tokiame konkurse mokiniai dalyvavo pirmą kartą, todėl aukštų rezultatų nepasiekė, bet įgijo naujos patirties.
Ačiū komandai už dalyvavimą.

Matematikos mokytoja metodininkė Rasa Surblytė