Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Gimnazijos komanda - „VEX ROBO Akropolis 2020“ čempionai

Šių metų vasario 7 d. Klaipėdoje vyko respublikinės moksleivių robotų konstruktorių varžybos „VEX ROBO Akropolis 2020“. Į varžybas buvo pakviesta ir mūsų gimnazija. Gimnaziją atstovavo 3 komandos: „Light speed“ (Danielius Rudys (Iag) ir Šarūnė Kiškūnaitė (Ibg)), „Mechanikai“ (Valentinas Kvietkus (6a) ir Aurimas Gudelis (8b)) ir „Kings“ (Svajūnas Parakininkas (7b) ir Karolis Grikšas (7b)).

Turnyre susirungė 12 komandų. Nuo pat varžybų pradžios vyko įnirtinga kova. Po 4 rungties etapų komandai „Light speed“ pavyko prasibrauti tarp 8 geriausių komandų. Be klaidų ketvirtfinalyje ir pusfinalyje žengę Danielius ir Šarūnė pasiekė finalą, kur po įtemptos kovos nugalėjo Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos komandą ir tapo rungties „Squared away“ čempionais.

Visus varžybų dalyvius „Akropolio“ įsteigtais prizais bei padėkos raštais apdovanojo laisvalaikio klubo „AERO“ direktorė Loreta Vitkevičienė. O nugalėtojams taurę įteikė šio turnyro globėjas technologijų mokytojas ekspertas Audrius Česnelis .