Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

GIMNAZISTAI JĖGAS IŠBANDĖ ŽAISDAMI TINKLINĮ

Gimnazija 2017 m.  įgyvendina Alkoholio, tabako, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės programą „Mes pasirinkome, o tu?“, kurį finansuoja Šilalės r. savivaldybė. Daug dėmesio skiriama mokinių užimtumui.

Tuo tikslu lapkričio 8 d. gimnazijoje vyko tarpklasinės tinklinio varžybos. Jose varžėsi 8 komandos, pasivadinusios įvairiausiais pavadinimais (pvz. „Inteligentai“, „Nesakysiu“, „Fuksas“ ir kt.). III-iąją vietą iškovojo komanda „Nesakysiu“, kurią sudarė Mantas Audinis, Jokūbas Kerpė, Osvaldas Rimkus, Rokas Stancelis, II- i liko komanda „Inteligentai“ (Paulius Petkus, Augustinas Gečas, Eliziejus Capas, Justas Rimkus). Nugalėtojais tapo „Obuolių“ komanda, kurios nariai buvo Mindaugas Katinas, Lukas Petkus, Paulius Šerpetauskas ir Jonas Katauskas. Dėkojame mokytojams I. ir K. Česaičiams ir visiems dalyviams už puikų renginį.