Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

GYVENIMAS BE ŽALINGŲ ĮPROČIŲ

Lapkričio 5  dieną  gimnazijoje 5-8 klasių mokiniams vyko prevencinės  paskaitos „Žalingi įpročiai“,  kurias skaitė lektorius D. Grigalis.

Šių paskaitų tikslas – šviesti mokinius apie alkoholio ir  rūkymo vartojimo sukeliamą žalą, ugdyti jų konstruktyvų ir sveiką požiūrį į priklausomybes.
Lektorius suprantamai ir įdomiai mokiniams kalbėjo, dėl kokių priežasčių jauni žmonės vartoja alkoholį bei pradeda rūkyti, kokią įtaką tam daro reklama, aplinka, kokios neigiamos pasekmės sveikatai, socialiniam gyvenimui. Lektorius nagrinėjo tikrąsias alkoholio vartojimo priežastis, paneigė visuomenėje įsisenėjusius mitus apie jo teikiamą naudą. Ypatingai didelis dėmesys buvo skiriamas mokėjimui pasakyti „Ne“ įvairiems kvaišalams.