Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

IŠKEISK PAMOKĄ Į PASKAITĄ

Balandžio 11 d. gimnazija prisijungė prie Klaipėdos universiteto vykdomo projekto „Iškeisk pamoką į paskaitą“. Į gimnaziją atvyko Klaipėdos universiteto šauni dėstytojų ir studentų komanda. II-IV-ų klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultete rengiamomis specialybėmis.

Studentės Eglė ir Vitalija bei dėstytoja Jolanta išsamiai pristatė socialinio darbo specialybę. Kineziterapijos studentai (beje, viena iš šių studentų mūsų buvusi mokinė Filomena) pravedė paskaitą „Kineziterapija: sveikas stuburas“. Paskaitos metu mokiniai praktiškai pabandė kaip taisyklingai sėdėti, atsisėsti, atsitūpti ir pan. Jaunieji  kineziterapeutai mokė, ką reikia daryti, kad išsaugotume sveiką stuburą ir taisyklingą laikyseną. Po praktinių mokymų fakulteto lektorė Eglė Radzevičienė  papasakojo apie kineziterapeuto profesiją.
Smagu, kad mokiniai gali pasijusti studentais, net neišvykdami iš mokyklos. Dėkojame Klaipėdos universiteto lektoriams ir studentams!