Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Išvyka į Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotąjį pėstininkų batalioną

Lapkričio 14, 15 ir 16 dienomis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione buvo organizuotos atvirų durų dienos. Pasinaudoję šia proga, lapkričio 15 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jaunius gimnazijos Iag ir Ibg mokiniai, lydimi klasių auklėtojų R. Surblytės ir L. Nagevičienės, vyko į batalioną. 

Nuvykus mokiniams buvo pristatytas Kęstučio batalionas, supažindinta su bataliono infrastruktūra, karių gyvenimo sąlygomis, veikla, dienotvarke. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti bei paliesti bataliono karių naudojamus ginklus, techniką, ryšio priemones. Išklausę pasakojimo, kaip tampama nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariu, kokie iššūkiai laukia pasirinkus profesinės karo tarnybos kario ar karininko profesiją, mokiniai grįžo pilni įspūdžių ir naujų žinių apie Lietuvos kariuomenę.