Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Išvyka į ypatingąją Edinburgo hercogo apdovanojimų ceremoniją

Spalio 10 d. Valdovų rūmuose įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Jos metu 24 jaunuoliai iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso ir sidabro apdovanojimais. Jo Karališkoji Prakilnybė Princas Edward, Vesekso Grafas ir Jos ekscelencija Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė sertifikatus ir ženklelius.  Renginyje taip pat dalyvavo Jungtinės Karalystės ambasadorė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė ir kiti garbingi svečiai.

Į šį renginį buvo pakviestos ir Šilalės raj. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokytojos – DofE programos koordinatorė/vadovė Rasa Surblytė ir DofE programos žygio vadovė Audronė Toleikienė.  Šis renginys buvo puiki proga susitikti su kolegomis iš kitų DofE apdovanojimus vykdančių organizacijų, pasidžiaugti pasiektais rezultatais, pabendrauti, pajusti DofE bendruomenę ir maloniai praleisti laiką.

Ačiū, DofE koordinatoriams Lietuvoje, už pakvietimą į šį puikų renginį. Tikimės, kad ir mūsų gimnazijos mokiniais pasieks tokių rezultatų ir kitą kartą jau vyksime ne kaip svečiai, o kaip dalyviai, kuriems bus įteikti ženkleliai.

DofE programos koordinatorė/vadovė Rasa Surblytė