Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Jaunųjų miškininkų kelionė prie Lopaičių piliakalnio

Šių metų gegužės 24 dieną Jaunųjų miškininkų būrelis (vadovė V. Paliakienė) vyko į Rietavo miškų urėdijos jaunųjų miškininkų susibūrimą, kuris vyko prie Lopaičių piliakalnio. Ekskursijos pradžioje buvome supažindinti su naujuoju Rietavo urėdijos miškų urėdu Vaidotu Šliogeriu.

 Toliau pažintis tęsėsi su kitais jaunaisiais miškininkais: Kvėdarnos P. Liatuko pradinės mokyklos JMB būrelio ,,Pelėdžiukas“ nariais, Rietavo  Lauryno Ivinskio gimnazijos JMB būrelio "Giliukas" nariais, Tenenių pagrindinės mokyklos JMB ,,Ąžuoliukas“ nariais. Gaila, kad  į mokslo metų pabaigtuvių šventę neatvyko Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos JMB būrelis "Tėviškė". Pažintinę kelionę Lopaičių pažintiniais takais vedė Tverų girininkijos eigulys. Po įdomios pažintinės kelionės vykome prie Ruškio ežero, ęsančio Tveruose. Ten mūsų laukė susipažinimas su judėjimo ,, Aktyvi Tauragė‘‘ vadovu Sauliu Bagdonu, kuris papasakojo apie savo pėščiųjų žygius ir ateities planus. Po to vyko kiekvieno būrelio prisistatymai.

Visi   draugiškai ant laužo kepėme dešreles. Sotūs, kupini idėjų ir pilni įspūdžių grįžome namo.