Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Koncertas „Muzika tamsoje“

Gruodžio 11 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko nuostabus koncertas ,,Muzika tamsoje", kuriame pagrindinį vaidmenį atliko neregė Vaida su drauge Raminta. Jo metu visiems dalyviams buvo išdalinti akių raiščiai, su kuriais buvo privaloma būti viso koncerto metu tam,kad galėtume pasijausti, kaip žmonės, netekę regėjimo dovanos.

Vaida su Raminta dainavo ir kalbėjosi vaidmenimis, protarpiais įterpdamos dalelę kitokių pojučių. Merginų pagalbininkės leido mums patirti lietaus lašus ir aplinkui skraidančias bites. Taip pat mus pavaišino ir saldainiais su arbata. Po renginio į salę buvo paleisti balionai, su kuriais visi žaidė ir tikrai nebuvo matyti nė vieno nusivylusio, nepatenkinto veido. Visi buvo laimingi ir nustebinti. Šitame renginyje dalyvavau jau antrą kartą tačiau jis man paliko tokį pat neišdildomą įspūdį, kaip ir pirmą kartą.

Gabrilė Jukniūtė, 8-os klasės mokinė.