Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Konkursas „Mano gražiausi žodžiai Lietuvai‘‘

Mūsų gimnazijos  5 klasės mokinė Emilija Matiaš ir šeštos klasės mokinys Kazimieras Jakas  dalyvavo respublikiniame mokinių meninės raiškos konkurse  „Mano gražiausi žodžiai Lietuvai“, skirtame Lietuvos atkūrimo 100-iui paminėti. Rašinėlio  tema - Lietuva, jos gamta, žmonės. Kūrinėlyje turėjo atsispindėti vaiko mintys apie gražiausią miestą, gatvę, mokyklą, vietovę, upelį, kalną, gamtą ar gerą (galbūt žinomą) žmogų.

Abu gimnazijos mokiniai už dalyvavimą respublikiniame mokinių meninės raiškos konkurse  gavo spalvingas padėkas. O Emilija 4-6 klasių mokinių tarpe tapo viena iš konkurso nugalėtojų. Penktokės rašinėlis išsiskyrė iš kitų dalyvių tuo, kad  jame buvo  atskleidžiamas atviras, nuoširdus santykis su Tėvyne.

Specialioji pedagogė logopedė Nijolė Brazauskienė