Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Kraujo donorystės akcija mūsų gimnazijoje

Praėjusi savaitė mokyklos Nacionalinio kraujo centro savanoriams buvo labai darbinga. Kovo 23 dieną mokykloje vyko neatlygintinos kraujo donorystės akcija, kurios metu mokyklos bei miestelio bendruomenė  galėjo paaukoti kraujo tiems, kuriems jo šiuo metu labai reikia. Atėję žmonės buvo labai supratingi ir džiaugėsi padarę gerą darbą. Kovo 24 dieną savanoriai vyko į Nacionalinio kraujo centro padalinį, esantį Klaipėdoje.

Ten jie galėjo pamatyti, kur toliau keliauja kraujas, kaip atskiriamos visos jo sudedamosios dalys, atliekami įvairiausi tyrimai, kurie yra būtini norint jį panaudoti. Taip pat apsilankė Klaipėdos jūrininkų bei universitetinėje ligoninėse, kur pamatė, kaip ligoniams gydyti naudojamas kraujas.