Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Liaudies kūrybos konkursas „Tramtatulis-2017“

Š.m. kovo 07 dieną Šilalės  kultūros  centre  vyko  Liaudies  kūrybos  jaunųjų  atlikėjų  konkurso  „Tramtatulis“  2017  rajoninis  turas. Šio  konkurso  tikslas – skatinti  jaunąją  kartą  domėtis  savo  krašto  tradicine  kultūra,  skleisti  liaudies  kūrybą,  ugdyti  jaunuosius  folkloro  mylėtojus. Šiemet  konkursas  skirtas  Piliakalnių  ir  Tautinio  kostiumo  metams  paminėti.

Rajoniniame  ture  varžėsi  18 kolektyvų . Mūsų  Kvėdarnos  Kazimiero  Jauniaus  gimnaziją  šiam konkursui  atstovavo  liaudies  instrumentų  grupė (Eva Upertaitė, Neda  Upertaitė, Ugnė  Bronislovaitytė,  Eligija  Kairytė,  Neda  Rimkutė)  ir  pasakotoja  Neda  Upertaitė. Konkursui  6 kl. mokines  ruošė  muzikos  mokytoja  Dalia  Krasauskienė.
Dėkojame  mergaitėms  už  puikų  pasirodymą.

Dalia  Krasauskienė