LIAUDIŠKŲ ŠOKIŲ RYTELIS SVEČIUOSE

LIAUDIŠKŲ ŠOKIŲ RYTELIS SVEČIUOSE

2018 m. birželio 6 d. mūsų gimnazijos mokinės pirmą kartą dalyvavo jau tradicija tapusiame liaudiškų šokių rytelyje ,,Šuokem trypkem“, kuris vyko Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje. Šventės tikslas – per lietuvišką dainą ir šokį ugdyti jaunąją kartą, puoselėti liaudiškų žaidimų, šokių  tradicijas.

Mokiniai skaitė žemaitiškus tekstus, mokė vieni kitus naujų šokių ir žaidimų. Visi buvo apimti entuziazmo, geros nuotaikos ir bendrystės jausmo. Nuo pačių pirmųjų šokio ratelio akimirkų liaudies šokiui neliko abejingų. Šoko ir trypė tiek maži, tiek dideli. Atsisveikinome pilni ilgai neišblėstančių įspūdžių. Tikimės, kad kitais metais vėl būsime pakviesti dalyvauti nuotaikingame šokių ratelyje.