Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Lietuvos mokyklų žaidynių 2017-2018 mokslo metų apdovanojimai

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos sportininkai rugsėjo 18 dieną dalyvavo Vilniuje, Valdovų rūmuose, vykusiame Lietuvos mokyklų žaidynių 2017-2018 mokslo metų sezono nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje.

Mūsų gimnazijos sportininkus, kaip ir kitus šios iškilmingos šventės dalyvius, sveikino Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė bei Lietuvos sporto legendos, Seulo olimpinių žaidynių prizininkai ir dalyviai: disko metikas Romas Ubartas, dviratininkas Gintautas Umaras, lengvaatletė Laimutė Baikauskaitė, žirginio sporto varžybų dalyvis Raimundas Udrakis.

Iš šių garbingų žmonių rankų priimti apdovanojimai, jų šilti sveikinimai ir linkėjimai dar labiau sustiprino mūsų tikėjimą, jog esame tikrai labai aktyvi ir sportiška gimnazija, nudžiugino visą gimnazijos bendruomenę, o ypač gimnazijos sportininkus bei jų mokytojus Iloną Česaitienę ir Kęstutį Česaitį. Tai ne vienos dienos pasiekimas, o ilgalaikio, nuoseklaus ir kantraus darbo rezultatas. Tai – ne tik aukšti sportiniai pasiekimai, bet ir kasdienis valios, fizinės ir psichinės sveikatos bei  ištvermės ugdymasis, savivertės stiprinimas, atsakomybės už save ir kitus, bendradarbiavimo gebėjimų ugdymasis... bei labai daug teigiamų emocijų!

Naudodamasi proga nuoširdžiai dėkoju gimnazijos sportininkams ir jų tėveliams, kūno kultūros mokytojams Ilonai ir Kęstučiui už aukštus sportinius pasiekimus, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos ir Šilalės rajono garsinimą Lietuvoje. Dėkoju mokyklinių autobusų vairuotojams ir visiems, kurie rūpinosi, padėjo ir visokeriopai palaikė mūsų sportininkus bei nuoširdžiai džiaugėsi jų pergalėmis.

Loreta Pociuvienė, direktorė