Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Mokiniai dalyvavo stovykloje “Sniego gniūžtė”

2017 Gruodžio 9 dieną Šilalės raj. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko stovykla ''Sniego gniūžtė'' į kurią buvo pakviesti mūsų gimnazijos mokiniai. Šio renginio tikslas buvo parodyti jaunimui, ką galime veikti be alkoholio ir kitų kenksmingų įpročių. Iš Klaipėdos atvykę svečiai savanoriai vedė šį puikų renginį.

Renginiui prasidėjus iš veido nedingo šypsena, daug bendravome, žaidėme įvairius žaidimus, šokome! Nors susirinkusių mokinių daugelio net nepažinojome, bet buvo jauku, šilta ir smagu. Visi buvome suskirstyti į 3 grupes, kuriose susipažinome, žaidėme, vykdėme įdomias užduotis

O užduotys tikrai nebuvo lengvos, reikėjo gerai pasukti galvas. Stovykloje reikėjo laikytis taisyklių, kuri viena iš jų - draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais, galbūt kitus tai išgąsdintų, tačiau jo man tuo laiku netrūko ir jis man visai nebuvo aktualus. Visi buvo labai draugiški, todėl draugų susirasti ten buvo labai lengva! Šis renginys paliko man didžiulį įspūdį ir tikrai nesigailiu važiavusi! Manau, kad man pritartų visi stovyklos dalyviai.

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Iag klasės mokinė Alina Bružaitė