Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

MOKINIAI GILINO ŽINIAS APIE SVEIKĄ GYVENSENĄ

Š.m. balandžio 28 d. gimnazijoje mokiniai klausė Šilalės VSB lektoriaus Donato Grigalio paskaitos apie rūkymą. Lektorius daug dėmesio skyrė rūkymui elektroninėmis cigaretėmis ir paneigė mitus, kad tai padeda mesti rūkyti ir jos mažiau kenkia sveikatai. Mokiniai trumpai buvo supažindinti su teisiniais dokumentais,  reglamentuojančiais psichotropinių medžiagų turėjimą, platinimą ir vartojimą.

Gegužės 3 d. gimnazijoje lankėsi Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė. Lektorius mokiniams pasakojo, kad blaivios pramogos gali būti linksmos, kaip keičiasi pasaulis atsisakius svaigalų ir kaip išmokti pasitikėti savimi ir tapti nepriklausoma asmenybe. Baigdamas paskaitą, jis padovanojo  2 mokiniams du bilietus į „Varom“ festivalį ir   pakvietė norinčius gyventi sveikiau dalyvauti vasaros sveikatingumo stovykloje, kurią organizuoja Šilalės rajono visuomenės sveikatos biuras.