Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Mokiniai gilino žinias

Rugsėjo 11 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje lankėsi ir paskaitas  apie žalingus įpročius bei prekybą žmonėmis skaitė lektorius Donatas Grigalis.

D. Grigalis 6b ir 8a kl. mokinius supažindino su paprastų bei elektroninių cigarečių veikimo principais ir pavojais, analizavo jų sudėtį,  apžvelgė rūkymo šalutinius poveikius sveikatai ir aplinkai.

Iag klasės mokiniai sužinojo apie prekybos žmonėmis grėsmę, kas dažniausiai patenka į apgaulės pinkles. Buvo nagrinėjama statistika Lietuvoje ir Europoje. Lektorius akcentavo, kad vertybės prasideda nuo mažų dalykų, todėl kiekvienas sprendimas gyvenime yra svarbus. Būtina įvertinti grėsmes darbinantis Lietuvoje ir užsienyje, svarbu aklai nepasitikėti menkai žinomais darbdaviais.