Mokyklos parke nauji namai paukšteliams

Artėjant Žemės dienai, gimnazijoje paskelbėme akciją „Padovanok paukšteliui namus". Labai džiugu, kad mokiniai bei jų tėveliai aktyviai dalyvavo šioje akcijoje - sulaukėme net 17 inkilų.

Daugiausia inkilų skirta varnėnams ir zylutėms. O inkilai patys įvairiausi - nuo pačių meniškiausių, tobuliausių iki pačių paprasčiausių ir gal ne tokių tikslių. Juk, gaminant inkilą ar lesyklėlę, svarbu procesas, suteikia vaikui meistrystės įgūdžių ir žinių apie gamtą. Gamta mus moko švelnumo. Meilė gamtai mus moko būti ir geresniais vieni kitiems.

Jaunieji šauliai ir IIbg klasės mokiniai irgi prisidėjo prie šios gražios akcijos ir mokyklos parke iškėlė inkilėlius. Belieka laukti juose įsikuriančių giesmininkų.