Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

TARPTAUTINĖ MOKYTOJŲ DIENA MŪSŲ GIMNAZIJOJE

Spalio 5-ąją minima Tarptautinė mokytojo diena. Ši šventė turi gilias tradicijas ir mūsų gimnazijoje. Šią dieną mokytojai turi galimybę atitrūkti nuo kasdienybės: pamokas už juos  veda IV-okai gimnazistai, todėl lieka laiko pabendrauti  su kolegomis prie kavos puodelio. Linksma buvo ir šventėje aktų salėje.

Iš tiesų, mokytojai tą dieną pasijuto tikri keliautojai traukiniu ir labai džiaugėsi gavę bilietus į įvairius miestus ar net žemynus (Las Vegasą, į Bora Borą, Paryžių, Paragvajų ar net tolimąją Antraktidą.) Įvairios mokinių užduotys, patarimai, sveikinimai, dainos neleido liūdėti nei vienam Mokytojui. Džiugu, kad į šventę atvyko ir net keletas mokytojų senjorų, kurie turėjo progą prisiminti senus laikus, pabendrauti su buvusiais kolegomis. Dėkojame šventę surengusiems mokiniams ir jų auklėtojoms.