Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Mūsų gimnazistas - „Auksinio jaunimo“ nominantas

Baigiantis metams  Šilalės Kultūros centre vyko Šilalės r. visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos ,,Apskritasis stalas“ organizuotas jaunimo apdovanojimų renginys ,,Auksinis jaunimas“.

Apdovanojimai tapo jau tradiciniu renginiu ir  vyko jau 8-tąjį kartą. „Auksinis jaunimas 2022“ apdovanojimuose atskleidžiami  gražūs ir reikšmingi jaunuolių atlikti darbai, inciatyvos. Renginio metu buvo apdovanojami keturi Šilalės miestui ir rajonui nusipelnę jaunuoliai bei vienas vadovas, dirbantis su jaunimu.  Labai džiugu, kad apdovanotųjų tarpe ir mūsų gimnazistas, Jaunųjų šaulių organizacijos narys  Edvinas Toliušis. Edviną nuo vaikystės domino su kariuomene susijusios veiklos. Vos pradėjęs mokytis gimnazijoje jis pradėjo dalyvauti Jaunųjų šaulių būrelio veikloje. 2019 metais Edvinas buvo išrinktas kaip pavyzdingiausias jaunasis šaulys. Praėjusią vasarą dalyvavo Tarptautinėje šaulių stovykloje. Jis  yra įgijęs  aukščiausią įmanomą žinių bei gebėjimų įvertinimą, kurį Lietuvos šaulių sąjungoje gali užsitarnauti asmuo iki 18 metų.

Sveikiname Tave, Edvinai ir  didžiuojamės Tavimi,  bei linkime siekti savo užsibrėžtų tikslų ir ateityje!

Nuotraukos: 7 kadras