Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Nacionalinė teisinių žinių olimpiada

Šiais metais startavo teisinio švietimo iniciatyva – pirmoji Nacionalinė teisinių žinių olimpiada. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – ugdyti jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę sąmonę, kultūrą, taip pat apie valstybės teisės sistemą, jos veikimo principus.

Olimpiados I-asis etapas vyko 2016 m. balandžio 22 d.

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 9-12 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje ir nugalėtojais tapo:

  • Rolanda Čeponaitė
  • Viktoras Urbis
  • Justas Palekas
  • Rasvydas Šlajus

II Olimpiados etapo metu mokiniai kviečiami atvykti į Mykolo Romerio universitetą, kuriame  vyks vienos dienos renginys – mokymai, kuriuos ves žinomi Lietuvos teisininkai (advokatai, teisėjai, prokurorai, kiti Organizacinės grupės parinkti asmenys). Mokymuose mokiniai turės galimybę pagilinti savo teisines žinias.

Sveikiname nugalėtojus  ir linkime pasisekimo II etape !!!