Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

NAUJAS GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTAS

Kaip ir kiekvienais metais mūsų gimnazijoje spalio – lapkričio mėn. vyksta mokinių prezidento rinkimai. Jie siejasi su pilietiškumu ir atsakomybe už savo gimnaziją.

Lapkričio 14 d. gimnazijos bendruomenei savo rinkimų programas pristatė kandidatai į prezidento postą IIIag klasės mokinė Samanta Petrauskaitė ir IIIag klasės mokinys Augustinas Gečas. Jie atsakinėjo į svarbius bei įdomius klausimus, taip atskleisdami save kaip asmenybes.

Rinkėjai savo nuomonę išreiškė balsuodami penktadienį vykusiuose Mokinių prezidento rinkimuose. Juose dalyvavo 5-8, I-IVg klasių mokiniai ir mokytojai. Iš viso balsavo 188 rinkėjų. Augustinas Gečas surinko 123 balsus,  Samanta Petrauskaitė  surinko  63 balsus.
Sveikiname naująjį gimnazijos prezidentą Augustiną ir linkime jam sėkmės naujose pareigose! Mokykla vieningai tikisi, jog naujasis prezidentas įneš naujų vėjų į mokyklos bendruomenę ir pateisins visų lūkesčius.