Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Net trims rajono ugdymo įstaigoms – naujos futbolo aprangos

Siekiant Šilalės rajone populiarinti futbolą, šiandien, gruodžio 2 dieną, Šilalės sporto mokyklai, Šilalės Simono Gaudėšiaus ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoms išdalintos visiškai naujos futbolo varžybų ir treniruočių aprangos. Daugiau nei 40 aprangų komplektų ugdymo įstaigoms įteikė Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas ir Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas Sigitas Jukna. Sportinę aprangą mokykloms skyrė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Paramos futbolui fondas. Tai dar vienas gražus Lietuvos futbolo federacijos ir Šilalės rajono savivaldybės bendradarbiavimo pavyzdys.

Paraiškas naujam inventoriui gauti LFF Paramos futbolui fondui teikė pačios ugdymo įstaigos. Tačiau atrenkant laiminguosius, didelį įtaką turėjo rekomendacijos iš savo apskričių futbolo federacijų, taip pat dalyvavimas kituose LFF projektuose, paramos tęstinumo užtikrinimas ir jos panaudojimo mastas. Tačiau svarbiausi kriterijai – futbolo sporto šakos populiarinimas, naujų sportininkų pritraukimas ir fizinio aktyvumo skatinimas.

 Mokyklų bendruomenės itin apsidžiaugė naujomis aprangomis, kurios ne tik padės propaguoti futbolą tarp jaunų žmonių, bet ir gerinti įstaigos įvaizdį atstovaujant mūsų rajonui įvairiuose sporto renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.

 Ugdymo įstaigų vadovai sakė, jog tai puiki išankstinė kalėdinė dovana, kurios naudą ir reikalingumą netrukus pajus ir jaunieji sportininkai.

 Taip pat pasinaudota proga padėkoti Lietuvos futbolo federacijai už naujus futbolo vartus ir kamuolius, kuriuos mokyklos iš federacijos gavo prieš keletą mėnesių.

 Rima Norvilienė, Šilalės rajono savivaldybės mero patarėja, autorės nuotr.

Data:  2015-12-03