Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

PAMINĖJOME LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMĄ DIENĄ

Kovo 10-ąją gimnazijoje organizavome projektinę dieną „Kovo 11-osios šventė“. Mokiniai vietoje pamokų dalyvavo įvairioje ugdomojoje veikloje. Per trečiąją pamoką visi 5-8, I-II g klasių mokiniai tikrino žinias „Lietuvos istorijos žinovo“ konkurse. Per ketvirtą – penktą pamokas mokiniai gamino simbolinius paukščius iš popieriaus, žiūrėjo istorinius filmus. Per šeštą pamoką visa gimnazijos bendruomenė, lydima jaunųjų šaulių išsiruošėme į miestelį. Padėjome puokštes prie Vytauto, Tremtinių paminklų, aplankėme bažnyčią, senelių namus. Senelių namų gyventojus ir darbuotojus,  seniūnijos, parduotuvių darbuotojus, sutiktus gyventojus, pradinės mokyklos mokinius, mokytojus  pasveikinome artėjančios valstybinės šventės proga, įteikdami po simbolinį paukštį.